Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Tworzę strony internetowe WordPress, które działają. Po prostu!

Potrzebujesz dobrze działającą stronę internetową na WordPress? Jeżeli tak, to jesteś w dobrym miejscu i możesz już zakończyć poszukiwania i zapomnieć o przeciętnych osobach zajmujących się projektowaniem stron internetowych.

Strona internetowa na WordPress to nie jest czarna magia! Zapraszam Cię na interaktywne tworzenie strony www, gdzie nauczysz się wszystkiego, co niezbędne, aby obsługiwać i rozwijać stronę www.

Tom Robak

Cześć, pomogę Tobie stworzyć dostosowaną stronę internetową, która będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych. Od początku działalności specjalizuję się w stronach www dla fotografów i już ponad dwustu fotografów prowadzi swoją działalność używając stronę www wykonaną przeze mnie.

Wierzę, że moja autorska metoda interaktywnego tworzenie strony www to jedna z najlepszych usług projektowania stron internetowych na rynku.

8+

Lat w Branży

280+

Realizacji

100%

WordPress

Interaktywne tworzenie strony www

Interaktywne tworzenie strony www to mój autorski proces, podczas którego nauczysz się wszystkich elementów Twojej nowej strony www. Dzięki spotkaniom online screenshare oraz nagraniom video, wspólnie stworzymy stronę, którą potrzebujesz. Biorąc czynny udział w procesie tworzenia strony poznajesz jej budowę, zasady działania oraz kwestie techniczne. Czy proces interaktywnego tworzenia strony www jest dla Ciebie? Jestem przekonany, że to najlepszy sposób, aby Twoja nowa strona odniosła sukces.

Laurel Miller

Marketing Agency Director

Aenean sed nibh a magna posuere tempor. Nunc faucibus pellentesque nunc in aliquet donec congue nunc vel tempor congue.

Randy Wallace

Design Bureau Director

Donec congue, nunc vel tempor congue, enim sapien lobortis ipsumin volutpat sem ligula. Nunc purus est, consequat condimentum.

Jak to działa?

Tworzenie strony może zająć 7 dni lub 7 miesięcy. Wszystko zależy od przygotowania materiałów, więc aby wszystko przebiegło sprawnie, wspólnie ustalimy i zaplanujemy cały proces.

Etap 1

Inspiracja

Tu zaczyna się Twój projekt. Inspiracja to pierwsza konsultacja online podczas której ustalimy potrzeby i preferencje Twojej nowej strony internetowej

Etap 2

Przygotowanie

Wygląd strony i treści to następny etap procesu tworzenia strony internetowej. W dokumencie Dropbox Paper stworzymy cały brief Twojej nowej strony, ustalimy wymagane treści oraz obrazy. Stworzymy wspólnie linię czasu projektu, dzięki której wspólnie zaplanujemy naszą pracę.

Etap 3

Draft

Stworzenie podstawy strony. Twoim zadaniem jest przygotowanie treści i obrazów ustalonych w poprzednim etapie. W tym czasie ja tworzę układ nowej strony www zgodnie z ustaleniami. Draft będzie widoczny dla Ciebie więc poznajesz każdy etap tworzenia strony www.

Etap 4

Treści

Wspólnie podczas sesji online uzupełniamy nową stronę www oraz tworzymy jej elementy design. Cały proces jest nagrywany. Dzięki temu możesz odtwarzać nagranie w przyszłości podczas dalszej nauki pracy ze stroną www.

Etap 5

Live

W oparciu o feedback przygotowuję poprawki oraz finalne zmiany, które pozwolą na publikację strony live. Po publikacji optymalizuję wszystkie techniczne elementy strony, aby spełniła najnowsze wymogi Google – Core Web Vitals.

Etap 6

Szkolenie

Szkolenie jest etapem kończącym proces tworzenia strony www. Szkolenie jest nagrywane dla Ciebie i zapewni Tobie bezproblemową pracę ze stroną. Będziesz samodzielnie zarządzać wszystkimi elementami strony internetowej.

Ile kosztuje nowa strona www?

Koszt nowej strony internetowej stworzonej interaktywnie z Twoim udziałem jest uzależniony od sezonu oraz elementów składowych strony. Obecnie przyjmuję limitowaną grupę osób w promocyjnej cenie, więc kto pierwszy ten lepszy.

Strona stworzona przez Tom Robak

Żadnych pośredników, agencji itd. Masz bezpośredni kontakt ze mną więc wiesz z kim pracujesz.

Dopracowane detale nowej strony

2 sesje poprawkowe w cenie, podczas których dokonamy zmian zgodnie z Twoją wizją i zaleceniami

Nauka obsługi strony

Największy atut nowej strony – nauczysz się całej obsługi, więc będziesz w stanie dokonywać wszelkich zmian i aktualizacji bez kodowania czy też proszenia o to dewelopera.

Przykładowa oferta promocyjna stworzenia nowej strony internetowej:

3500zł

  • spersonalizowany WordPress i hosting
  • 5 unikalnych stron
  • blog ze strukturą
  • optymalizacja
  • szkolenie
  • poradnik SEO

Sprawdź dostępność

Poniżej udostępniam formularz dla osób zainteresowanych współpracą ze mną.

"*" oznacza pola wymagane

Imię i nazwisko*

Sprawdź czy nie ma literówki
Na wszelki wypadek, gdyby Twój adres email nie działał

Jeżeli nie masz to pomiń te pole
To samo, jak nie masz to trudno

To bardzo ważne pytanie. Serio!
Zaszalejemy czy nie wystarczy na prąd?

Co wg. Ciebie powinna zawierać Twoja nowa strona internetowa, jak masz przykładowe inspiracje to wklej linki. Nie żałuj słów - rozpisz się

Tu zadaj wszystkie pytania jakie Tobie przyjdą na myśl. Nie musisz pytać o cenę, odpowiem Tobie załączając ofertę

Komu mogę podziękować za polecenie... jeżeli to wyszukiwarka internetowa to na jakie hasło wyświetliła się moja strona internetowa?
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.