Strona internetowa WordPress, która działa. Po prostu.

Potrzebujesz dobrze działającą stronę internetową na WordPress? Jeżeli tak, to jesteś w dobrym miejscu i możesz już zakończyć poszukiwania i zapomnieć o przeciętnych osobach zajmujących się projektowaniem stron internetowych.

Zapraszam Cię na interaktywne tworzenia strony www.

(przewiń w dół)

To proste!

Strona internetowa na WordPress to nie jest czarna magia! Zapraszam Cię na interaktywne tworzenie strony www, gdzie nauczysz się wszystkiego, co niezbędne, aby obsługiwać i rozwijać stronę www.

kreatywni workshop seo www 00052

Tom Robak

WordPress EXPERT

Pomogę Tobie stworzyć dostosowaną stronę internetową, która będzie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych. Już ponad dwustu fotografów prowadzi swoją działalność używając stronę www wykonaną przeze mnie. Wierzę, że interaktywne tworzenie strony www to jedna z najlepszych usług projektowania stron internetowych.

Interaktywne tworzenie strony www

Interaktywne tworzenie strony www to mój autorski proces, podczas którego nauczysz się wszystkich elementów Twojej nowej strony www. Dzięki spotkaniom online screenshare oraz nagraniom video, wspólnie stworzymy stronę, którą potrzebujesz. Biorąc czynny udział w procesie tworzenia strony poznajesz jej budowę, zasady działania oraz kwestie techniczne. Czy proces interaktywnego tworzenia strony www jest dla Ciebie? Jestem przekonany, że to najlepszy sposób, aby Twoja nowa strona odniosła sukces.

inspiracje www1
Inspiracja

Tu zaczyna się Twój projekt

Inspiracja to pierwsza konsultacja online podczas której ustalimy potrzeby i preferencje Twojej nowej strony internetowej

brief www
Brief

Wygląd strony i treści

Kolejny etap procesu tworzenia strony internetowej. W dokumencie Dropbox Paper stworzymy cały brief Twojej nowej strony, ustalimy wymagane treści oraz obrazy. Stworzymy wspólnie linię czasu projektu, dzięki której wspólnie zaplanujemy naszą pracę.

tworzenie www 1
Draft

Stworzenie podstawy strony

Zaczynamy prace nad stroną www. Z doświadczenia, Ty przygotowujesz treści i obrazy ustalone podczas brief, a ja przygotowuję matrycę nowej strony www zgodnie z inspiracjami i brief. Draft będzie od razu widoczny dla Ciebie w sieci więc poznajesz każdy etap tworzenia strony www.

content www
Treści

Zaczynasz współtworzyć

Mając przygotowany draft oraz treści, wspólnie podczas sesji online uzupełniamy nową stronę www oraz tworzymy jej elementy design. Cały proces jest nagrywany. Dzięki temu możesz odtwarzać nagranie w przyszłości podczas dalszej nauki pracy ze stroną www.

online www
Live

Publikacja i optymalizacja

W oparciu o Twój feedback przygotowuję poprawki oraz finalne zmiany, które pozwolą na publikację strony live. Po publikacji optymalizuję wszystkie techniczne elementy strony, aby spełniła najnowsze wymogi Google – Core Web Vitals.

seo www
Szkolenie

Elementy strony, treści i SEO

Pełne szkolenie jest etapem kończącym proces interaktywnego tworzenia strony www. Szkolenie jest nagrywane dla Ciebie, abyś mógł w przyszłości odtworzyć je. To zapewni Tobie bezproblemową pracę ze stroną i będziesz samodzielnie zarządzać wszystkimi elementami strony internetowej.

To działa.

Każda firma tworząca strony www ma swoją kolorową historię jak to wyszła z garażu i zaczęła podbijać rynek. Moja historia zaczęła się w 2014 roku, w małym mieszkaniu przy Ripley Road w Swindon w UK. Z filiżankami kawy bez dna pracowałem po nocach nad własną stroną www oraz znajomych fotografów. To wszystko pomiędzy edycją zdjęć ślubnych, gdyż moim głównym źródłem dochodu była fotografia. Od początku przygody z WordPress, miałem unikalne podejście do tworzenia stron www. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że moje zarwane noce ułatwią życie innym. Mój cel był prosty: tworzyć kompletne strony WordPress, które będą dobrze zoptymalizowane oraz łatwe w zarządzaniu dla jej właścicieli.

Ile to kosztuje?

Koszt nowej strony internetowej stworzonej interaktywnie z Twoim udziałem jest uzależniony od sezonu oraz od dodatkowych elementów składowych strony. Obecnie przyjmuję limitowaną grupę osób w promocyjnej cenie. Poniższy formularz to pierwszy krok ku nowej stronie internetowej.

Imię i nazwisko*

Sprawdź czy nie ma literówki
Na wszelki wypadek, gdyby Twój adres email nie działał

Jeżeli nie masz to pomiń te pole
To samo, jak nie masz to trudno

To bardzo ważne pytanie. Serio!
Zaszalejemy czy nie wystarczy na prąd?

Co wg. Ciebie powinna zawierać Twoja nowa strona internetowa, jak masz przykładowe inspiracje to wklej linki. Nie żałuj słów - rozpisz się

Tu zadaj wszystkie pytania jakie Tobie przyjdą na myśl. Nie musisz pytać o cenę, odpowiem Tobie załączając ofertę

Komu mogę podziękować za polecenie... jeżeli to wyszukiwarka internetowa to na jakie hasło wyświetliła się moja strona internetowa?
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.